Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych oczywiście także, że rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją żoną rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić sporo interesujących alternatyw, lecz jeśli chcemy sprawić wielką niespodziankę, dobrym pomysłem jest choćby wycieczka za granicę. Generalnie jest wiele ładnych miast na Starym Kontynencie – Nicea, Barcelona, Siena, Praga albo choćby Kopenhaga.

Popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają dla nas wygody, zwłaszcza mowa o miejscu na nogi, ale jeżeli w porę kupimy bilety, całkiem możliwe, iż za 4 bilety zapłacimy ok. 200-500 złotych. Można taniej, można również drożej – zależy od terminów oraz kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest umiejscowione niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, że transport na i z lotniska jest tani. Jednak już w przypadku takiego Paryża mówimy o większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo zalet, ale może byłoby warto zapoznać się się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w naszych miastach? Jeżeli bardzo uważnie podejdziemy do szukania różnych okazji wyjazdowych, znaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż zapewne dla wielu tego typu niepewność to duża frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie można zapomnieć!
źródło: creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://www.aofn.pl, http://www.firmaprzewozowagdansk.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

parkettboden

Jadalnia jest bardzo dobrym miejscem, żeby móc nieco ...