Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od roku wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co zatem się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać sporą liczbę spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają ogromne pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy tak grywają. A więc trzeba nieco zmienić swoją strategię gry – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie najczęściej kwestia jest taka, iż generalnie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam możliwość poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się swoimi typami. Lubię, gdy ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chcę także trochę wspomnieć o psychice – czyli generalnie czymś niezmiernie pomocnym jest to by nie myśleć, iż w porządku jest to by ciągle grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- askme.com.pl
- http://seacsub.com.pl

Inne wpisy:

Categories: Sport

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

parkettboden

Jadalnia jest bardzo dobrym miejscem, żeby móc nieco ...